O nás

Společnost CLARITY FM vznikla v roce 2015 s cílem poskytovat partnerům nadstandardní servis v oblasti bezpečnostních a úklidových služeb.

V portfoliu podpůrných služeb pro majitele nemovitostí jsou také činnosti související s bezproblémovým fungováním budov, zahrnuté pod názvem facility management. Přestože je společnost Clarity FM velmi mladá, disponuje lidskými zdroji, které již více jak 15 let pracují v tomto segmentu služeb. Na základě vysoké profesní zdatnosti garantujeme dodávku služeb na nejvyšší úrovni za velmi vlídnou cenu.

Celý systém služeb je koncipován s  ohledem na maximální efektivitu a vysokou užitnou hodnotu pro klienty tak, aby se majitelé nemovitostí mohli plně věnovat svému předmětu podnikání a nemuseli se starat o věci s tímto přímo nesouvisející. Politika firmy je zaměřena na aktivní zákaznický přístup, vysoký standard služeb, rychlé řešení požadavků klientů a optimalizaci nákladů. Vzhledem k sídlu firmy v Brně, je regionální působení v současnosti zaměřeno na oblast jižní a střední Moravy.

Naše hodnoty

Jako Váš partner v oblasti bezpečnostních a úklidových služeb si zakládáme na prvotřídní kvalitě služeb, dodržování přísných zásad kvality a jakosti, kterou podporujeme trvalým kontolingem. Své služby se snažíme trvale zlepšovat nejen na základě výsledků kontrol, ale také díky komunikaci a podnětů od klientů.

Profesionalita

Do svého týmu bereme pouze dokonale vyškolené profesionály, kteří zajistí dobré jméno naší společnosti. Vysoký důraz klademe na výběr zaměstnanců, kteří tvoří tvář společnosti. Na služby svých zaměstnanců dohlížíme a neustále je motivujeme k lepším výkonům.

Osobní přístup a vstřícná komunikace

Svým zákazníkům navrhujeme řešení přesně na míru podle jejich potřeb. Požadavky řešíme rychle a operativně. Snažíme se o maximální míru komunikace s respektem k potřebám klientů.

Důraz na kvalitu

Díky trvalému kontaktu managementu s klienty a našimi pracovníky zaručujeme maximální kvalitu poskytovaných služeb. Díky dlouhodobým zkušenostem v oblasti bezpečnostních a úklidových služeb mají naši klienti záruku spokojenosti.

Vyhodnocování našich služeb

K dosažení trvalé úrovně kvality našich služeb klademe vysoký důraz na průběžnou kontrolní činnost s následným vyhodnocováním, na základě kterého poznatky operativně implementujeme do všech činností a procesů.